تجهیزات

فعال‌کننده التراسونیک دندانپزشکی چیست؟

فعال‌کننده التراسونیک دندانپزشکی چیست؟

فهرست مطالب

فعال‌کننده التراسونیک دندانپزشکی چیست؟

، فعال‌کننده التراسونیک در دندانپزشکی یک دستگاه است که از امواج التراسونیک برای فعال‌سازی و تولید ارتعاشات بالا استفاده می‌کند. این دستگاه در دندانپزشکی به‌طور گسترده‌ای استفاده می‌شود و معمولاً به عنوان قسمتی از ادوات جراحی یا تمیزکننده‌های دندانی استفاده می‌شود.

کاربردهای فعال‌کننده التراسونیک در دندانپزشکی

شامل موارد زیر است:
– جراحی لثه: این دستگاه در جراحی‌های لثه مانند برداشتن پلاک و جرم ‌های دندانی، جراحی لثه و اصلاح آنها، جراحی زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

– معالجه ریشه دندان: فعال‌کننده التراسونیک در جراحی‌های ریشه دندان مانند اندودانتیکس (درمان ریشه دندان) برای شکستن و حذف باقیمانده‌های ریشه و تمیزکردن کانال‌های ریشه و فعال کردن محلول های اندو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

– خارج کردن فایل های شکسته اندو: در زمانی که حین معالجه اندو ، ایل دستی یا روتاری می شکند، این دستگاه با استفاده از ارتعاشات باعث جداد شدن فایل از دیواره کانال شده و امکان خارج کردن فایل از کانال را به شما می دهد.

– جرمگیر ‌های دندانی: این دستگاه در تمیزکننده‌های دندانی برای برداشتن پلاک، جرم و لکه‌های سطحی روی دندان‌ها استفاده می‌شود.

در مورد برترین برند‌های فعال‌کننده التراسونیک دندانپزشکی، توجه به تغییرات بازار و جایگاه برندها الزامی است. با این حال، برخی از

برند‌های معروف و مورد توجه در زمینه فعال‌کننده التراسونیک

عبارتند از:
1. NSK
2. Acteon Group
3. Woodpecker
4. Refine
5. DTE

تماس با کارشناسان آریاتندیس

درخواست مشاوره تلفنی:

تماس مستقیم با کارشناسان آریاتندیس:

پرفروش ترین محصولات فعال‌کننده التراسونیک
محبوب ترین محصولات فعال‌کننده التراسونیک
محصولات شگفت انگیز فعال‌کننده التراسونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *