شرکت آریا تندیس درمان پارسه

شرکت آریا تندیس درمان پارسه نماینده برند های:
ULTRADENT – SDI – DENCO – NEULIX و …

call-icon-png-1

تماس با شرکت آریا تندیس درمان پارسه

تماس با شرکت آریا تندیس درمان پارسه

اینستاگرام

free-fast-buy-icon-3048-thumb

سفارش مواد مصرفی

free-fast-buy-icon-3048-thumb

سفارش تجهیزات

img_509762

پشتیبانی و تعمیرات تجهیزات

تماس با شرکت آریا تندیس درمان پارسه

آریا تندیس درمان پارسه - تجهیزات دندانپزشکی

فروشگاه اینترنتی آریا تندیس زیر مجموعه شرکت آریا تندیس درمان پارسه می باشد که در راستای تامین نیاز دندانپزشکان محترم در اقصی نقاط کشور در سال 1398 راه اندازی شد.


آریا تندیس به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی در حوزه تجهیزات دندانپزشکی در تلاش است با پایبندی به دو اصل تخصص و پشتیبانی مداوم به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران در زمینه تجهیزات دندانپزشکی تبدیل شود.
سایت تجهیزات دندان پزشکی آریا تندیس دارای تنوع گسترده ای از کالاها در برند ها و کیفیت های متفاوت می باشد.
حتی زمانی که بین خرید کالاها دچار سردرگمی شدید و یا نیاز به مشاوره داشتید به راحتی می توانید با ارتباط با کارشناسان شرکت در مورد محصول مورد نظر اطلاعات کافی را بدست آورید.

کالا های مصرفی

اینجا مرجع متنوع‌ترین کالاهای مصرفی دندانپزشکی از آمالگام و کامپوزیت گرفته تا مواد بلیچینگ مطب و خانگی, انواع لاینر, انواع گلاس آینومر و سمان ,انواع باندینگ, فایل و فرز, سیلر, ست های قالبگیری و همپنین انواع روکش های یکبارمصرف و مواد ضدعفونی کننده می‌باشد تا هر دندانپزشک بتواند مطابق با سلیقه شخصی خود سبد خرید خود را تکمیل کند.
حتی دندانپزشکان متخصص می‌توانند با توجه به تخصص خود از دسته بندی های فروشگاه اعم از ترمیمی , اندو, پروتز, پریو و جراحی و یا اطفال خرید راحت تری داشته باشند.

ابزار دندانپزشکی

این فروشگاه اینترنتی همچنین برای خرید راحت ابزار و قلم های مورد نیاز در دندانپزشکی , دسته بندی مجزایی برای خرید این اقلام مثل قلم های کامپوزیت, قلم های جرمگیری و اسکیلر, ست معاینه دندانپزشکی شامل سوند و پنس و آینه , ست کلمپ و رابردم, انواع فورسپس و الواتور دندانپزشکی همچنین قلم های تخصصی بخش ایمپلنت مثل کورت های سینوس لیفت, استوتوم ها و بن اکسپندرها, بن فایل , رترکتور و انواع قیچی جراحی را فراهم کرده است.

جهت تجهیز مطب دندانپزشکی یا تجهیز کلینیک دندانپزشکی میتوانید با سر زدن به دسته تجهیزات , تمامی تجهیزات مورد نیاز در دندانپزشکی مانند: یونیت دندانپزشکی, اتوکلاو دندانپزشکی, رادیوگرافی تک دندان, کمپرسور, دستگاه روتاری و اپکس فایندر , لایت کیور , کویترون و انواع توربین دندانپزشکی, سر انگل دندانپزشکی, ایرموتور دندانپزشکی را بررسی و مورد مقایسه قراردهید.

این فروشگاه همانند یک ویترین پر زرق و برق است که با تجهیزات دندانپزشکی و مواد مصرفی بهترین برند ها مانند: ULTRADENT(الترادنت), BISCO (بیسکو), SDI(اس در آی), GC(جی سی), NEULIX (نیولیکس), IVOCLAR VIVADENT(ایووکلار ویوادنت), D+Z ( دی اند زد), DENCO (دنکو),EIGHTEETH (ایتیس),
WOODPECKER (وودپکر) , META (متا) , KODAK (کداک ) , DEGOTZEN (دگوتزن) , VATECH (واتک) ,EURONDA (یوروندا) , AVICO (آویکو), SIGER (زیگر) , VESAL GOSTAR TEB (وصال گستر طب) , FTZ (فیروز طب زمان) , PROX (پروکس) , PARS DENTAL (پارس دنتال), …
و همچنین محصولاتی که در دندانپزشکی به آنها احتیاج پیدا می‌کنید، چیده شده است.

همچنین میتوانید از مشاوره با کارشناسان شرکت (آریا تندیس درمان پارسه) که همگی علاوه بر تخصص , تجربه بالایی در زمینه تجهیزات دندانپزشکی دارند استفاده کنید.

ما در تلاشیم تا شعار شرکت آریا تندیس درمان پارسه که (( آریا تندیس , فراتر از یک فروشگاه )) است را با پشتیبانی و مشاوره تخصصی و ایستادن در کنار دندانپزشک به عنوان یک همراه همیشگی را به واقعیت تبدیل کنیم.